Abone Olun!

Faaliyetlerimiz, duyurularımız E-Bülten olarak bildirilmektedir. Abone olun, bildirimler size de gelsin.

Bir Ayet Bir Hadis Bir Söz

Hani İbrahim: "Rabbim, bu şehri bir güvenlik yeri kıl ve halkından Allah'a ve ahiret gününe inananları ürünlerle rızıklandır" demişti de (Allah: "Sadece inananları değil) inkâr edeni de az bir süre yararlandırır, sonra onu ateşin azabına uğratırım; ne kötü bir dönüştür o" demişti.
(BAKARA/126)
Sıla-i rahimde bulunmanız îcab eden akrabalarınızı öğreniniz. Çünkü sıla-i rahim, âile içinde muhabbete, malda zenginliğe ve ömürde de uzamaya sebep olur.
Sünen-i Tirmizî)
Sevgilinin sevmediğini sevmek, sevgi alâmeti değildir. Rabbimiz dünyayı kötüledi, biz ise onu övmekle meşgulüz.
İbrahim Edhem

Yıl Boyu Hatim

yilboyuhatim

Hata
  • Güvenlik modu uyumlu eki ayarlanmamış ya da bulunmuyor. Lütfen site yöneticisi ile iletişim kurunuz.

Lütfen kullanıcı hesabınızla ilişkilendirilmiş e-Posta adresinizi giriniz. Dosyadaki e-Posta adresinize kullanıcı adınız e-Posta ile gönderilecektir.

HESAP NUMARAMIZ

Türkiye Finans Gaziantep Merkez Şubesi

Hesap No: 707 129

Gaziantep Kur'an Hafızları ve Gönüllüleri Derneği

Телефонные разговоры мало кому по душе, поэтому кредит на карту без звонков в Украине пользуется популярностью. Швидкі 1000 гривень в борг видаються позичальникам, яким на момент оформлення заявки було не більше 70 років в Україні. Під 0.01% видати кредит за п'ять хвилин можуть тільки перевіреним клієнтам, і то, в рамках акцій і бонусних програм. Процесс получения займа в банке очень рутинный, другое дело кредит на банковский счет без отказа у частного кредитора. Неоднозначная репутация МФО многих пугает брать онлайн займ на месяц, но тогда нужно идти в банк и одалживать деньги там.

13 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Copyright© 2007 - 2014 Gaziantep Kuran Hafızları ve Gönüllüleri Eğitim ve Kültür Derneği

Karagöz Mh. Torun Sk. No:30 Şahinbey Gaziantep 0342 232 20 88

Haberler

Questa e chiamata ansia da prestazione: priligy acquistare online. acquisto kamagra on line, comprar en farmacia - Latina. Ogni pillola ha una diversa caratteristica - acquistare brand levitra farmacia. Persistente o ricorrente difficolta rispetto a uno o piu dei seguenti, clomid acquisto senza ricetta. acquistare priligy on line, comprare online sicuro - Genova.