Abone Olun!

Faaliyetlerimiz, duyurularımız E-Bülten olarak bildirilmektedir. Abone olun, bildirimler size de gelsin.

Bir Ayet Bir Hadis Bir Söz

Allah'ın mescidlerinde O'nun isminin anılmasını engelleyen ve bunların yıkılmasına çaba harcayandan daha zalim kim olabilir? Onların (durumu) içlerine korkarak girmekten başkası değildir. Onlar için dünyada bir aşağılanma, ahirette büyük bir azab vardır.
(BAKARA/114)
Akıllı, nefsini hesaba çeken ve ölümden sonrası için çalışan kişidir.
Sünen-i Tirmizî)
Ademoğlunun canı dünyadan ancak üç hasretle çıkıyor: Derlediğinden doyasıya yiyememek, emeline varamamak, yapacağı sefer için yeterli azık edinememek.
Hasan Basrî

Yıl Boyu Hatim

yilboyuhatim

Hata
  • Güvenlik modu uyumlu eki ayarlanmamış ya da bulunmuyor. Lütfen site yöneticisi ile iletişim kurunuz.

Lütfen hesabınız için e-Posta adresi giriniz. Size bir doğrulama kodu gönderilecek. Doğrulama kodunu aldığınızda, hesabınız için yeni bir parola seçebileceksiniz.

HESAP NUMARAMIZ

Türkiye Finans Gaziantep Merkez Şubesi

Hesap No: 707 129

Gaziantep Kur'an Hafızları ve Gönüllüleri Derneği

Телефонные разговоры мало кому по душе, поэтому кредит на карту без звонков в Украине пользуется популярностью. Швидкі 1000 гривень в борг видаються позичальникам, яким на момент оформлення заявки було не більше 70 років в Україні. Під 0.01% видати кредит за п'ять хвилин можуть тільки перевіреним клієнтам, і то, в рамках акцій і бонусних програм. Процесс получения займа в банке очень рутинный, другое дело кредит на банковский счет без отказа у частного кредитора. Неоднозначная репутация МФО многих пугает брать онлайн займ на месяц, но тогда нужно идти в банк и одалживать деньги там.

8 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Copyright© 2007 - 2014 Gaziantep Kuran Hafızları ve Gönüllüleri Eğitim ve Kültür Derneği

Karagöz Mh. Torun Sk. No:30 Şahinbey Gaziantep 0342 232 20 88

Haberler

Questa e chiamata ansia da prestazione: priligy acquistare online. acquisto kamagra on line, comprar en farmacia - Latina. Ogni pillola ha una diversa caratteristica - acquistare brand levitra farmacia. Persistente o ricorrente difficolta rispetto a uno o piu dei seguenti, clomid acquisto senza ricetta. acquistare priligy on line, comprare online sicuro - Genova.